UR & KLOCKOR / Väggur / Lodur 16165421
nr 1616 5421
Lodur
höjd: 110 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 april 2024
kl 19:39:06
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Lodur
Kondition: slitage, skador
nr 1616 5421
Lodur
höjd: 110 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 700 kr |
måndag 29 april 2024 |
- Vad kostar transporten
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr